Skip to content

Samsun Satilik Daireler Sayfa 20

bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (2)

bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (2)

bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (3) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (4) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (5) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (6) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (7) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (8) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (9) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4 (10) bahcelievlerMahallesisamsunsatilikdaire-4BAFRA CUMHURİYET MEYDANINA 100 METRE İHTİYAÇTAN SATILIK SAMSUN 150 METRE KARE DAİRE;GÜNEŞ ENERJİSİ;ÇELİK KAPI VE BOSCH Samsun Satılık Daireler  KLİMA YENİ TAKILMIŞ OLUP ÇOK AZ KULLANILMIŞTIR.ÇOK ACİL KREDİ ÇEKTİĞİMDEN SATILIK SAMSUNTIR.

türkişte camiye 20 mt. tranvaya; türkiş migrosa;Samsun Satılık Daire medical parka;sağlık ocağına ve çeşitli marketlere çok yakın olup merkezi yerdedir.cüzzi bir pazarlık payı vardır.

Daire sıfır yapılıdır; hiçbir masrafı yoktur.Kombisi yoğuşmalıdır; 7 yıl garantilidir. 3 adet balkonu vardır; balkon katlamalı cam balkondur; balkonun camı renklidir.dairenin etrafında yeşil alanları vardır.Daireye ait açık otopark vardır

Advertisements
Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: