Skip to content

samsunda-satilik-daireler-sayfa-103

Çatalçamdenize 150mt. mesafede   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler  1000bahçede gül,armut ağacı,üzüm ağacı,monolya çiceği, arsa içinde 2.5 kat yazlık. 470.000 TL ATAKUMÇATALÇAMYEŞİLYALI MAHALLESİ. DENİZE 150 MT. 1000BAHÇEDE GÜL,ARMUT AĞACI,ÜZÜM AĞACI,MONOLYA ÇİCEĞİ, ARSA İÇİNDE   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler  TABAN 175 BAHÇEDE GÜL,ARMUT AĞACI,ÜZÜM AĞACI,MONOLYA ÇİCEĞİ,X2.5 KAT. DENİZE 150 MT. MESAFEDE. MASRAFSIZ.

 

samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler yıldırım emlaktan çağaloğlu bulvarı üzerinde   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler 130.000 TL samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere atakumda daireyeni mah.

 

 

atakent  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler atamark market üstü   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler 160.000 TL ATAKENT   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler TV SAPAĞI  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler ATAMARK ÜSTÜ  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler MASRAFSIZ, MEVKİSİNDE VE HERTÜRLÜ İHTİYACI KARŞILAYACAK SOSYAL İMKANLAR VE SAĞLIK OCAĞI YAKINI,    samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler yeni karakol karşısı 100.000 TL ULUGAZİ MAH.OSMANİYE CAD.YENİ SAMSUNDA SATILIK DAİRELER KARAKOL KARŞISI DOĞALGAZLI

 

Satilik da  lüks  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler 235.000 TL

Yeni Adliye Civarı anayolla tranvay

Advertisements
Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: