Skip to content

Samsunda Satilik Daireler Sayfa 14

samsunyyenidoganmahsatilikdaire (2)

samsunyyenidoganmahsatilikdaire (2)

samsunyyenidoganmahsatilikdaire (3) samsunyyenidoganmahsatilikdaire (4) samsunyyenidoganmahsatilikdaire (5) samsunyyenidoganmahsatilikdaire (6) samsunyyenidoganmahsatilikdaire (7) samsunyyenidoganmahsatilikdaire (8) samsunyyenidoganmahsatilikdaire (9) samsunyyenidoganmahsatilikdaire (10) samsunyyenidoganmahsatilikdaireDaire Atakum ve ilkadım’da satılık dairelerhemTürkişte MedicalhemPark; Samsun Satılık Daireler Migros hizasında merkezi konumda yer almaktadır.

Mevki itibariyle her noktaya ulaşım imkanı bulunan daire; 3+1 ve 4+1 ; ebebeyn banyolu; geniş 2  balkon; güneş  alan; fransız cam; otopark; adsl;merkezi anten; yalıtım vs… özenli; lüx yapıdadır.

Yeni açılan Çevre Yolu ve Atakum ve ilkadım’da satılık daireler Kent Park gibi çalışmalara yakınlığı sebebiyle; değeri günden güne artan daireyi  tayin sebebiyle satıyoruz.

Atakum ve ilkadım’da satılık daireler Karayolları Samsunda satılık daireler  üst tarafı raylı sisteme 50 mt mesafede Acil satılık samsun Dubleks  sıfır Daire doğal gaz içinde hazır masrafsız  İHTİYAÇ nedeniyle acil SATILIK SAMSUN  okula alışveriş merkezlerine yakın daire fiyatına dubleks  semt pazarıda binanın alt sokağına kurulmaktadırr

Advertisements
Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: