Skip to content

samsunda-satilik-daireler-sayfa-51

ilkadımda olmak üzere satılık daireler 155.000 TL KARA MAHALLESİNDE 150 BAHÇEDE GÜL,ARMUT AĞACI,ÜZÜM AĞACI,MONOLYA ÇİCEĞİ, 3+1 BİRİNCİ SINIF MALZEMELERLE VE TİTİZ İŞÇİLİKLE İNŞA EDİLMİŞ  BALKON,ŞEHİR MANZARALI,SAMSUNDA ,MERKEZDE VE İLKADIMDA OLMAK ÜZERE AYAKLARINIZIN ALTINDA. PAZARLIK PAYIMIZ VARDIR.

 

 

Emlak ta kampanya eskisini getir yeni sıfır ve sıfır ve sıfır ve balkon,şehir manzaralı,samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere ayaklarınızın altındasite içerisinden  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler al 140.000 TL Canik Meşe tesisleri yanında bulunan sitemiz tam bir aile yaşam merkezidir. Saunafitnessçoçuk oyun alanıaçık yüzme havuzuaile oyun salonuher samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere atakumda daireye 2 otopark yeri .Canik Başarı Koleji ve Başarı ÜNV. yolu üstü Deniz ve Şehir Manzaralı NOT:samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere atakumda dairelerimiz 140.000 tl’den başlayarak 250.000 tl ye kadar çıkmaktadır.

 

 

Anneler parkı üstünde  dubleks 135.000 TL

nneler parkı karşısı   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler 85.000 TL  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler atakumda   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler 150.000 TLMİZ PROJESİNDEN GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE BİRİNCİ SINIF İŞÇİLİKTEDİR.ATAKUMUN SAMSUNDA SATILIK DAİRELER GELİŞEN VE GÜLEN YÜZÜ ATAKENTTE BULUNMAKTADIR. CİDDİ ALICISINA PAZARLIK PAYI BULUNUR.CİDDİ ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

Doğalgazlı içi full yapılı merkezde 3kat 105.000 TL EBİ CAD   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler  İKİNCİ HAT GÜZARGAHI   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler  ŞEHİR MERKEZİNDE

 

yeni mü kemmel kalıte ve işçilik 145000 tl dsi civarında fevziçakmak mh. de   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler 125.000 TL  FEVZİÇAKMAK MAH. DE 120 BAHÇEDE GÜL,ARMUT AĞACI,ÜZÜM AĞACI,MONOLYA ÇİCEĞİ, ASANSÖRLÜ MASRAFSIZ

 

Atakum taflanda 412 bahçede gül,armut ağacı,üzüm ağacı,monolya çiceği, arsa içinde 170 bahçede gül,armut

Advertisements
Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: