Skip to content

samsunda-satilik-daireler-sayfa-59

kare ihtiyaçdan dolayı acil

 

atakum mimoza dairelerinde   samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler 260.000 TLMİZMİMOZA DAİRELERİNDE İÇİNDE HİÇBİR MASRAFI BULUNMAYAN ULTRA LÜX YAPILI  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler KONUMU İTİBARİYLE DAG VE DENİZE KOMPLE HAKIM KONUMDADIR.CAM BALKONLARI MOBİLYA AKSANLARI İLE KUSURSUZ BİRDİR.MUHTEŞEM DENİZ VE ŞEHİR MANZARASINA HAKIM OLANMİZİ GÖRMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

 

İnanılmaz fırsat.1. kalite lüks sıfır ve sıfır ve sıfır ve balkon,şehir manzaralı,samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere ayaklarınızın altındasamsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere atakumda daire.çokcok uygun mükemmel ötesifiyat.önü açık köşe başı bina.görülmeye değer 125.000 TL yenimahalle. cağaloğlı bulvarına 150 mt.

 

lüx samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere atakumda daireler 115.000 TL  cumhuriyet mh no12Komple müstakil villa 280 bahçede gül,armut ağacı,üzüm ağacı,monolya çiceği, 6+1 bahceli 255.000 TL  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler MERKEZ DE MUSTAKIL KOMPLE VILLA ..

DENIZ MANZARALI ..BAHCELI ..

ÖMÜR BOYU ÖNÜ KAPANMAZ..

HERSEY SİZİN KONTROLUNUZDA ..ÖZEL BİR YASAM ALANI

Müstakil Dublex 280 bahçede gül,armut ağacı,üzüm ağacı,monolya çiceği, alan üzerine kuruludur .

Bahçeli  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler verandalı SAMSUNDA SATILIK DAİRELER samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler deniz manzaralı  samsunda ,merkezde ve ilkadımda olmak üzere satılık daireler önü hiç kapanmayacaktır

Sitenin en iyi konum da olan vılladır

.Doğal gaz kapıya kadar gelmiştir

Evde tesisatı hazırdır.

Advertisements
Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: